KidsZone
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

KidsZone

/̵͇̿/'̿-̅-̅-̅'<[S.H.H.B]> romanian clan/̵͇̿/'̿-̅-̅-̅'
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 banc super tare uitate=))

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
D.I.A.S
Moderator
Moderator
D.I.A.S


Numarul mesajelor : 227
Location : fy_snow
Warning Mod : banc super tare uitate=)) 441010
Data de inscriere : 08/07/2008

banc super tare uitate=)) Empty
MesajSubiect: banc super tare uitate=))   banc super tare uitate=)) Icon_minitime2008-07-24, 8:43 am

Un elev se duce la cantina si singurul loc liber este langa un profesor. Neavand ce face, se aseaza acolo. Profesorul spune: - Porcul nu-i este prieten porumbelului. Studentul raspunde: - Bine, atunci eu am zburat. Enervat la culme, la examen, profesorul ii pune studentului cele mai grele intrebari, dar acesta raspunde la toate. In cele din urma, profesorul il intreaba: - Vezi pe drum un sac de minte si unul de bani. Pe care il iei? - Pe cel cu bani. - Eu l-as lua pe cel cu minte. Elevul: -Fiecare cu ce n-are... Profesorul, furios de-a dreptul, ii scrie pe lucrare "BOU". Studentul merge la el si ii spune: - Domnule profesor, v-ati semnat, dar nu ati trecut nota!!!
Sus In jos
FuN*LIVE Speedy
Moderator Server
Moderator Server
FuN*LIVE Speedy


Numarul mesajelor : 190
Warning Mod : banc super tare uitate=)) 111010
Data de inscriere : 10/07/2008

banc super tare uitate=)) Empty
MesajSubiect: Re: banc super tare uitate=))   banc super tare uitate=)) Icon_minitime2008-07-24, 8:58 am

asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade
Sus In jos
4FuN
Designer
Designer
4FuN


Numarul mesajelor : 365
Location : de_dust2
Warning Mod : banc super tare uitate=)) 441010
Data de inscriere : 08/07/2008

banc super tare uitate=)) Empty
MesajSubiect: Re: banc super tare uitate=))   banc super tare uitate=)) Icon_minitime2008-07-24, 11:40 am

asta mai rade asta mai rade asta mai rade banc super tare uitate=)) 39322
Sus In jos
FuN*LIVE Speedy
Moderator Server
Moderator Server
FuN*LIVE Speedy


Numarul mesajelor : 190
Warning Mod : banc super tare uitate=)) 111010
Data de inscriere : 10/07/2008

banc super tare uitate=)) Empty
MesajSubiect: Re: banc super tare uitate=))   banc super tare uitate=)) Icon_minitime2008-07-29, 5:32 pm

looooooool numai pot de ras banc super tare uitate=)) 39322 banc super tare uitate=)) 39322
Sus In jos
WhiteStorm
Moderator
Moderator
WhiteStorm


Numarul mesajelor : 89
Varsta : 35
Location : de_dust2
Warning Mod : banc super tare uitate=)) 441010
Data de inscriere : 02/08/2008

banc super tare uitate=)) Empty
MesajSubiect: Re: banc super tare uitate=))   banc super tare uitate=)) Icon_minitime2008-08-03, 1:58 pm

LIVE Speedy 10 a scris:
looooooool numai pot de ras banc super tare uitate=)) 39322 banc super tare uitate=)) 39322
nici yo asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade asta mai rade
Sus In jos
Continut sponsorizat





banc super tare uitate=)) Empty
MesajSubiect: Re: banc super tare uitate=))   banc super tare uitate=)) Icon_minitime

Sus In jos
 
banc super tare uitate=))
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Super tare!
» bank super
» super bank
» CEl mai tare server din lume
» Cel Mai Tare CStike si Server Cs~TheBest~War3ft ~ Creat De USHU78 Este in 2 feluti si folder arhivat si exe arhivat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KidsZone :: FunZone :: Bancuri!!-
Mergi direct la: