KidsZone
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

KidsZone

/̵͇̿/'̿-̅-̅-̅'<[S.H.H.B]> romanian clan/̵͇̿/'̿-̅-̅-̅'
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 tatuaj personalizat

In jos 
AutorMesaj
D.I.A.S
Moderator
Moderator
D.I.A.S


Numarul mesajelor : 227
Location : fy_snow
Warning Mod : tatuaj personalizat 441010
Data de inscriere : 08/07/2008

tatuaj personalizat Empty
MesajSubiect: tatuaj personalizat   tatuaj personalizat Icon_minitime2008-07-25, 5:31 pm

Pasul 1
-=Avem meniul Open...dam click pe el si apoi ne alegem imaginea pe care vrem sa o facem logo. Ca in imaginea urmatoare


Pasul 2
-=Imaginea pe care vrem sa o facem logo sigur va fi mai mare de 12288 pixeli...de aceea trebuie sa apasam butonul Autosize ca sa o facem mai mica...daca o lasam normala nu va fi transformata in logo...deasemenea la dimensiuni,adica high si width, puteti pune cifre divizibie cu 16, dar care sa nu depaseasca pixelii


Pasul 3
-=Logo-ul trebuie facut pt modul Counter-Strike asa ca in cazul in care sunt bifate si Cstrike si Team-Fortres, debifam Team Fortres
-=Apoi bifam si Save it to, si alegem destinatia...fisierul se va numi pldecal.wad nu trebuie sa schimbati nimic la nume...momentan.


Pasul 4
-=Acum ca am determinat si locul unde sa salveze fisierul nu mai trebuie decat sa cream wad-ul pt aceasta apasam butonu Make wad aflat in aprtea de sus a meniului
-=Dupa aceasta putem inchide programul...pt ca am terminat cu el!


Pasul 5
-=Acum trebuie sa redenumim fisierul pldecal.wad facut mai devreme in tempdecal.wad
-=Dupa ce l-am redenumit dam click dreapta pe el...mergem la properties si bifam casutza cu Read only


Pasul 6
-=Mergem in cstrike si acolo ii dam paste...ne v-a spune ca mai exista odata. Noi apasam ok mereu

d0wnload h3r3 ---> http://files.filefront.com/hltagconverterexe/;10854666;/fileinfo.html
Sus In jos
 
tatuaj personalizat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» LOGO CREATOR ( TATUAJ )
» vreau un tatuaj varog

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KidsZone :: Counter-Strike :: Tutoriale!!-
Mergi direct la: