KidsZone
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

KidsZone

/̵͇̿/'̿-̅-̅-̅'<[S.H.H.B]> romanian clan/̵͇̿/'̿-̅-̅-̅'
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Am o problema la serverul meu de cs 1.6

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
cut3ryan




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 05/08/2008

Am o problema la serverul meu de cs 1.6 Empty
MesajSubiect: Am o problema la serverul meu de cs 1.6   Am o problema la serverul meu de cs 1.6 Icon_minitime2008-08-05, 9:59 pm

am facut serverul non steam ,dar doar cativa oameni pot intra in rest le zice could not connect to serve am pus swds.dll care trebuie apare la internet si am vazut ca depinde de cs doar 1 2 modele non steam pot intra pe el cu steam original nu e problema si nu stiu ce sa fac am setat sv_lan 0 si degeaba am incercat si cu server redirect sa arate ca e ful eu pot intra in rest la restu la toti arata could not connect to serverta . astept raspuns multumesc
Sus In jos
-=Chan3L=-mZq#

-=Chan3L=-mZq#


Numarul mesajelor : 133
Data de inscriere : 02/07/2008

Am o problema la serverul meu de cs 1.6 Empty
MesajSubiect: Re: Am o problema la serverul meu de cs 1.6   Am o problema la serverul meu de cs 1.6 Icon_minitime2008-08-06, 12:04 pm

cut3ryan a scris:
am facut serverul non steam ,dar doar cativa oameni pot intra in rest le zice could not connect to serve am pus swds.dll care trebuie apare la internet si am vazut ca depinde de cs doar 1 2 modele non steam pot intra pe el cu steam original nu e problema si nu stiu ce sa fac am setat sv_lan 0 si degeaba am incercat si cu server redirect sa arate ca e ful eu pot intra in rest la restu la toti arata could not connect to serverta . astept raspuns multumesc


nu ti pus srv cumva pe lan??? acolo cum deschizi iti arata lan sau internet vezi ca asa am patit shi eu
Sus In jos
 
Am o problema la serverul meu de cs 1.6
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Este o problema!!
» CE MOD ATI VREA SA AIBA SERVERUL?
» Cum sa-ti apara serverul la Internet si la Favorite in CS
» e o problema
» problema mare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KidsZone :: Counter-Strike :: Probleme Counter/Server-
Mergi direct la: