KidsZone
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

KidsZone

/̵͇̿/'̿-̅-̅-̅'<[S.H.H.B]> romanian clan/̵͇̿/'̿-̅-̅-̅'
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 [Cerer] [U-nban]

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
[KiD]AleCSuTzU




Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 20/07/2008

[Cerer] [U-nban] Empty
MesajSubiect: [Cerer] [U-nban]   [Cerer] [U-nban] Icon_minitime2008-08-18, 10:21 am

Speedy nu te credeam aja eu sunt cristinica imi dai ban pt o tarfa si eu si robitza de 3 ori numai io am prinso cu wall bn frate tu ai vruto pa pe vecie si sti carei faza astazi erau 7 admini pe awp_india se certau pt o tarfa si eu in timp ce ei se certau am prins 3 codati cu aim si wall iar voi adminilor stateati cu mainile in san lasa speedy ne mai intalnim noi saionaraaa deci dastea faceti nu pa pa sa zica robby cand mai e pe forum sa spuna ca joaka cu wall azi pe india de dimineata cu nick:Andr3iutza dadae prin din navea treaba iar nu iam spus nimik asta e imi dai mie ban pt o vaca treaba ta pa pa (scuzatima pt limbaj sunt nervos)si app sa alegi dintre mn si EA tre tra mie teama de reaspunsul tau
Sus In jos
FuN*LIVE Speedy
Moderator Server
Moderator Server
FuN*LIVE Speedy


Numarul mesajelor : 190
Warning Mod : [Cerer] [U-nban] 111010
Data de inscriere : 10/07/2008

[Cerer] [U-nban] Empty
MesajSubiect: Re: [Cerer] [U-nban]   [Cerer] [U-nban] Icon_minitime2008-08-18, 12:48 pm

[KiD]AleCSuTzU a scris:
Speedy nu te credeam aja eu sunt cristinica imi dai ban pt o tarfa si eu si robitza de 3 ori numai io am prinso cu wall bn frate tu ai vruto pa pe vecie si sti carei faza astazi erau 7 admini pe awp_india se certau pt o tarfa si eu in timp ce ei se certau am prins 3 codati cu aim si wall iar voi adminilor stateati cu mainile in san lasa speedy ne mai intalnim noi saionaraaa deci dastea faceti nu pa pa sa zica robby cand mai e pe forum sa spuna ca joaka cu wall azi pe india de dimineata cu nick:Andr3iutza dadae prin din navea treaba iar nu iam spus nimik asta e imi dai mie ban pt o vaca treaba ta pa pa (scuzatima pt limbaj sunt nervos)si app sa alegi dintre mn si EA tre tra mie teama de reaspunsul tau



Bah aici sunt cererile unbanX( !!!!!!!!! Si in 1 rand adumi dovezi ca are wall
Sus In jos
[KiD]RoBiTzza




Numarul mesajelor : 55
Data de inscriere : 20/07/2008

[Cerer] [U-nban] Empty
MesajSubiect: Re: [Cerer] [U-nban]   [Cerer] [U-nban] Icon_minitime2008-08-18, 3:47 pm

Speedy fii atent citeste asta "scoatei adminu lu Andreea Si sai fac SS rpd sa vedem ok ;) ms:)
Sus In jos
[KiD]AleCSuTzU




Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 20/07/2008

[Cerer] [U-nban] Empty
MesajSubiect: Re: [Cerer] [U-nban]   [Cerer] [U-nban] Icon_minitime2008-08-21, 9:06 pm

da nush nu's aici dar la cererri unban nu se prea uita nimeni dinti paa
Sus In jos
Qwerty
Moderator
Moderator
Qwerty


Numarul mesajelor : 289
Warning Mod : [Cerer] [U-nban] 441010
Data de inscriere : 12/07/2008

[Cerer] [U-nban] Empty
MesajSubiect: Re: [Cerer] [U-nban]   [Cerer] [U-nban] Icon_minitime2008-08-24, 7:55 am

nuti iau eu ban..din partea mea contra 44 44 44
Sus In jos
[KiD]AleCSuTzU




Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 20/07/2008

[Cerer] [U-nban] Empty
MesajSubiect: Re: [Cerer] [U-nban]   [Cerer] [U-nban] Icon_minitime2008-08-25, 11:23 am

Auzi D.I.A.S esti praff u vorbesti man ce-l mai prasf admint taci dq din gura ratat (si app Speedy am prinso iar azi pe Andreiutza cu cod si cand tiam zis azi pe serv nu ai zis nimik dak u vrei ca ea sa aibe admin si sa fie codata nai decat)



PS:in felu asta cu admini codati se duce serv de rapa man dinti e decizia ta dinti
Sus In jos
Continut sponsorizat





[Cerer] [U-nban] Empty
MesajSubiect: Re: [Cerer] [U-nban]   [Cerer] [U-nban] Icon_minitime

Sus In jos
 
[Cerer] [U-nban]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KidsZone :: KidsZone3.Idle.Ro [Normal] :: Cerere Admin-
Mergi direct la: