KidsZone
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

KidsZone

/̵͇̿/'̿-̅-̅-̅'<[S.H.H.B]> romanian clan/̵͇̿/'̿-̅-̅-̅'
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro

In jos 
+3
D.I.A.S
[KiD]AleCSuTzU
FuN*LIVE Speedy
7 participan?i
AutorMesaj
FuN*LIVE Speedy
Moderator Server
Moderator Server
FuN*LIVE Speedy


Numarul mesajelor : 190
Warning Mod : Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro 111010
Data de inscriere : 10/07/2008

Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Empty
MesajSubiect: Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro   Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Icon_minitime2008-08-24, 2:28 pm

Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Au ramas fara admine MOTIVE:

1.Folosesc "amx_say" pt problemele lor de clan(clanul [KiD])
2.Se cearta cu jucatorii!!
3.Unii folosesc chiar si cheaturi!!!
4.Dau slayuri foarte multe la rush si la camp
5.INTERIC awpul la jucatori cea ce eu puteam sal restrictionez,dar oameni buni pe hartile de awp ce facem... jucam cu KNIFE tyu

~~ATENTIE~~

Adminii vor fii studiati de mine o perioada.Cei care vor avea un comportament adecvat vor primii un admin DRAGUT restul.......
Nu am nimic cu nimeni,dar mam enervat rau de tot!!NUMAI se poate asa!!!


Ultima editare efectuata de catre FuN*LIVE Speedy in 2008-08-24, 5:15 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
[KiD]AleCSuTzU




Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 20/07/2008

Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Empty
MesajSubiect: Re: Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro   Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Icon_minitime2008-08-24, 2:58 pm

ok man dinti am sa ma port civilizat dinti
Sus In jos
D.I.A.S
Moderator
Moderator
D.I.A.S


Numarul mesajelor : 227
Location : fy_snow
Warning Mod : Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro 441010
Data de inscriere : 08/07/2008

Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Empty
MesajSubiect: Re: Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro   Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Icon_minitime2008-08-24, 5:18 pm

ma clanu ala [KiD] Scoate adminu lu robitzza ca aia nush ce are de tot injura
Sus In jos
GhosTx

GhosTx


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 29
Location : Deva
Data de inscriere : 12/08/2008

Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Empty
MesajSubiect: sal   Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Icon_minitime2008-08-24, 7:18 pm

spedy mie dc miai scos adminu ca nam incalcat nici o regula din alea 5 fg
Sus In jos
FuN*BgD
Moderator
Moderator
FuN*BgD


Numarul mesajelor : 132
Data de inscriere : 15/07/2008

Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Empty
MesajSubiect: Re: Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro   Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Icon_minitime2008-08-24, 8:07 pm

LolZ:|speedy ceai tata?si tu ma acuzi de cheaturi??si dias tu ai chef de cearta cu toti nu??/:) loLZ:|vrei sa tio iei si nu stii cum:) dar lasa;) faza cu robbitza tu ai inceputo:P deci FCKU!!
Sus In jos
TheV!per

TheV!per


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 30
Location : Iasi
Warning Mod : Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro 221010
Data de inscriere : 20/08/2008

Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Empty
MesajSubiect: Re: Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro   Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Icon_minitime2008-08-24, 11:34 pm

Nu am facut nimica si nici nu o sa fac asa ca nu am probleme...Cat despre Robi nu prea am ce zice nu prea imi pasa...
Sus In jos
[KiD]AleCSuTzU




Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 20/07/2008

Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Empty
MesajSubiect: Re: Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro   Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Icon_minitime2008-08-25, 11:19 am

:))))) akum o dati toti ca nu ati facut nmic BgD,Andreiutza.............v-am prins pe amandoi de coduei deci marsh de aici ce mai admiinii

PS: Au admin si joaca cu cod astia ar trebuii luat adminul luat + Ban PerMaNeNt
Sus In jos
[KiD]RoBiTzza




Numarul mesajelor : 55
Data de inscriere : 20/07/2008

Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Empty
MesajSubiect: Re: Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro   Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Icon_minitime2008-08-25, 11:37 am

LIVE Speddy imi pare rau o sa ma port frumos!!!SCZ o sa fiu un admin ffff BUN iop Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro 184702 Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro 184702 !!!D.I.A.S eu nu injur injur pe cei kre nu asculta de buna Voie asa k de azi o sa fiu kuminte fg fg fg iop iop




!!!!!!!!!!!!!JUR SPEEDY NO SA MAI FIU RAU!!!!!!!!!!!!!!!!!



IARTA-MA Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro 184702 Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro 184702 Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro 184702 Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro 184702 Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro 184702
Sus In jos
FuN*BgD
Moderator
Moderator
FuN*BgD


Numarul mesajelor : 132
Data de inscriere : 15/07/2008

Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Empty
MesajSubiect: Re: Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro   Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Icon_minitime2008-08-25, 12:19 pm

FA!!!!marsh ii zici lu mata da???vezi cum vorbesti cat despre mibne si andreiutza nu avem coade sa stii;) poate andreiutz anuj..:| da yo in nici un caz de marsh ii zici lu mata da???;) nu mie ca matai javra nu yo:)):a da si atunci cu addons.ro sau cum era a intrat varmiu pe un server cu coade pe kidszone3.idle.ro eu nu intru nici o data cu coduri da?????deci FCKU toO!!!!
Sus In jos
[KiD]AleCSuTzU




Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 20/07/2008

Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Empty
MesajSubiect: Re: Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro   Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Icon_minitime2008-08-25, 12:48 pm

wa man nu ma mai injura degeaba marsh i-am spus andreiei si nu tie asa ca dnd fuck out nu ma int ce zici nu mai zi u de mama dinti
Sus In jos
Continut sponsorizat





Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Empty
MesajSubiect: Re: Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro   Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro Icon_minitime

Sus In jos
 
Admini De Pe KidsZone3.Idle.Ro
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulament Admini!!
» ReGuLi KidsZone3.Idle.Ro Pentru Admini Si Jucatori

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KidsZone :: KidsZone3.Idle.Ro [Normal] :: Cerere Admin-
Mergi direct la: